Montáž klimatizací
Slider

Jak funguje klimatizace

Je prokázáno, že člověk se cítí nejlépe při okolních teplotách v rozmezí přibližně 21° až 24° stupňů Celsia. Vyšší či nižší teploty pak vyvolávají nepříjemné pocity, které ovlivňují celkovou pohodu člověka.

Klimatizace je proces odstraňování tepla a vlhkosti za účelem zlepšení podmínek ve vnitřních prostorech. Klimatizace může být použita v domácím i komerčním prostředí. Tento proces se nejčastěji používá k dosažení pohodlnějšího vnitřního prostředí, obvykle pro člověka a jiná zvířata; klimatizace se však také používá k chlazení a odvlhčování místností naplněných elektronickými zařízeními produkujícími teplo, jako jsou počítačové servery, výkonové zesilovače a k zobrazování a skladování některých choulostivých produktů, například uměleckých děl.

 

 

Montujeme tyto typy klimatizací

Klimatizace Split

 

Split – systém

Jedná se o jednotky, které vyžadují oddělenou montáž vnitřní a vnější jednotky. Pro tyto jednotky existuje omezení vzdálenosti vnitřní a venkovní jednotky. Pro montáž přívodu chladiva je nutno počítat s malým otvorem ve stěně. Většina modelů efektivně odvlhčuje vzduch. Mikroprocesorem řízené jednotky umožňují nastavení, spouštění a vypnutí jednotek podle přání na určitou dobu. Režim pro spánek navíc umožňuje automatickou postupnou změnu teploty v místnosti pro zajištění komfortu při spánku. Nové řešení difuzéru umožňuje trojrozměrné ovládání směru proudění vzduchu se změnou směru automatickým nebo pevně nastaveným způsobem. Nové řešení tvaru lišt navíc umožňuje dokonalejší rozptýlení vzduchu po místnosti.

 

 • velmi nízká hlučnost
 • široká nabídka modelů
 • dálkové ovládání
 • možnost napojit více vnitřních jednotek na jednu vnější - typ multi split

Podle umístění existují nástěnné, parapetní/podstropní, kazetové jednotky nebo mezistropní. Modely pouze pro chlazení a nebo s možností tepelného čerpadla - v tomto případě se může podle teploty v místnosti automaticky přepínat mezi režimy chlazení a topení, aby bylo dosaženo stabilní teploty.

 

Multi – split systém

Jednotky řady Multi –Split umožňují použít jednu společnou venkovní jednotku až pro čtyři vnitřní jednotky. Řadí se technicky k nejlepším klimatizačním systémům a jsou ideální pro klimatizaci vícepokojových bytů a kanceláří. Hlavní výhody Multi-Split systémů jsou především úspora prostoru potřebného pro venkovní jednotky a snazší instalace. Samozřejmostí je nižší spotřeba elektrické energie a úspora pořizovacích nákladů. Lze též kombinoval více typů vnitřních jednotek (různé nástěnné, mezistropní nebo kazetové).

 

 

 

 

Klimatizace H-MRV

Klimatizace Haier udrží příjemné prostředí v každém interiéru. Bez teplotních výkyvů a průvanů, za příznivé náklady.

 • Stylový design a LED displej
 • Vestavěný elektronický expanzní ventil
 • Volitelné filtry: s negativními ionty, vitamín C a ESF
 • Nízké náklady

V případě nepřítomnosti osob v místnosti jednotka za pomoci pohybových senzorů přejde do úsporného režimu. Díky nízké spotřebě v pohotovostním režimu a dalším chytrým funkcím je možné uspořit mnoho provozních nákladů.

 

 

 

Kompaktní klimatizace

 • vysoce výkonné rotační kompresory
 • velmi tichý chod
 • plně automatický režim
 • systém řízení proudění vzduchu
 • dálkové ovládání
 • jednoduchá a rychlá montáž
 • možnost přívodu čerstvého vzduchu

 

 

 

20 let s vámi

Jsme stabilní firma s více než 20ti letou historií. Naší prioritou je poskytovat kvalitní služby s vysokou účinností a kompletní profesionální servis. Hlavním cílem je dlouhodobá spokojenost a důvěra klientů, nikoliv okamžitý zisk. Řídíme se přísným etickým kodexem, který klade maximální důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkům.

Kontaktujte nás

+420 731 464 450

nedbal@abcklima.cz

Potřebujete poradit?

Napiště nám

Joomla forms builder by JoomlaShine

ODKAZY

O firmě
Montáž klimatizací
Montáž vzduchotechniky
Reference
Kontakt

sídlo

Merhautova 1037/173
613 00 Brno
IČO: 46240489
DIČ: CZ7003213822

Kontakty

tel: +420 731 464 450
tel./fax: 541 245 365
e-mail: nedbal@abcklima.cz