O firmě
Slider

komplexní služby v oboru

Naše firma si zakládá na osobitém přístupu a péči o zákazníka. Společnost vychází z principu rodinného podniku a snaží se dokonale informovat klienta, v případě zájmu mu i poradit. Velkou důležitost přikládáme Vaší spokojenosti a jsme schopni Vám poskytnout komplexní služby v našem oboru, o které se ochotně postarají kvalifikovaní zaměstnanci.

Konzultace se zákazníkem

 

 

Setkáme se s Vámi přímo na místě instalace zařízení. Seznámíme se se specifiky Vašeho interiéru i exteriéru pro montáž vnitřní i vnější jednotky. Doporučíme Vám optimální řešení dle Vašich požadavků, možnosti místa instalace.

 

Vypracování projektové dokumentace

V podstatě jde o zpracování technického řešení dané situace. Po předložení veškerých podkladů, v úzké souvislosti s Vašimi představami a možnostmi je projekt zpracován, a tím se stává pilířem úspěšnosti a funkčnosti celé zakázky.

 

Výběr vzduchotechnického a chladícího zařízení

Na základě mnoha faktorů je vybráno vhodné zařízení, které bude splňovat Vaše požadavky. Spolupracujeme se špičkovými výrobci, se kterými máme několikaletou pozitivní zkušenost.

 

 

Montáž

Zakázky realizuje výhradně tým našich zaměstnanců, je tvořen specialisty, kteří jsou vyškoleni v mnoha oborech a mají potřebnou praxi k vykonávání námi nabízených služeb . Máme k dispozici kvalitní techniku nezbytnou k naší práci a Vaší spokojenosti.

 

Provádíme montáž a servis:

  • Klimatizace
  • Chladící zařízení
  • Průmyslové chlazení
  • Vzduchotechnik

 

 

Servis a pozáruční servis

Samozřejmostí je, že součástí nabídky jsou také servisní práce, které ochotně zajišujeme pro své zákazníky. Naše pracovní doba není nikterak omezena, takže se Vám budeme snažit vyjít vstříc v kteroukoliv dobu, a tím také urychlit vyřešení možných problémů, které nezávisle na nás mohou nastat.

 

 

 

20 let s vámi

Jsme stabilní firma s více než 20ti letou historií. Naší prioritou je poskytovat kvalitní služby s vysokou účinností a kompletní profesionální servis. Hlavním cílem je dlouhodobá spokojenost a důvěra klientů, nikoliv okamžitý zisk. Řídíme se přísným etickým kodexem, který klade maximální důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkům.

Kontaktujte nás

+420 731 464 450

nedbal@abcklima.cz

Potřebujete poradit?

Napiště nám

Joomla forms builder by JoomlaShine

ODKAZY

O firmě
Montáž klimatizací
Montáž vzduchotechniky
Reference
Kontakt

sídlo

Merhautova 1037/173
613 00 Brno
IČO: 46240489
DIČ: CZ7003213822

Kontakty

tel: +420 731 464 450
tel./fax: 541 245 365
e-mail: nedbal@abcklima.cz